Firma MARKA od 2003 roku zarządza i administruje nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi na terenie Gdyni, Redy oraz gminy Kosakowo.

Zespół administratorów firmy MARKA zawsze podchodzi z najwyższą starannością do potrzeb i życzeń swoich klientów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi umiejętności i wykształcenia zespołu zrzeszającego zarządców nieruchomości, księgowych, prawników, konstruktora oraz architekta zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Umożliwiamy właścicielom nieruchomości rzeczywiste wpływanie na losy ich budynku i jego otoczenie.

Dla zabezpieczenia niezakłóconego funkcjonowania nieruchomościami, zapewniamy naszym Klientom stały dostęp do tzw. pogotowia technicznego elektrycznego, hydraulicznego i ślusarza. Nasza firma istnieje po to by służyć Państwu pomocą w administrowaniu i zarządzaniu Waszymi nieruchomościami, wspólnotami mieszkaniowymi.

Posiadamy licencje: nr 13745 Ministra Infrastruktury na wykonywanie czynne zarządu nieruchomościami oraz nr 1854 Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami na zarządzanie nieruchomościami. Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej o którym mowa w art.186 ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami, wymagane przy wykonywaniu czynności zarządczych.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości.